Fototikka

Cześć to my, Adam i Dorota.

Mieszkamy na obrzeżach Krakowa, mamy cudownego synka, drugiego w drodze i jesteśmy fotografami :). Uwielbiamy włóczyć się po górach, jeździć na rowerze, snowboardzie i aktywnie spędzać czas. Jesteśmy miłośnikami dobrej muzyki zwłaszcza na czarnej płycie :) W fotografii najważniejsze są dla nas światło, ruch i kompozycja.


Światło – uwielbiamy robić zdjęcia podczas złotej godziny, o wschodzie i zachodzie słońca, kiedy światło jest bardzo ciepłe i cudownie miękkie. Balansujemy na pograniczu cienia i światła. Eksperymentujemy.

Ruch – Szukamy, przewidujemy, obserwujemy. Interesuje nas złapanie ulotnej chwili, gestu, uśmiechu. To co sprawi, że oglądając nasze zdjęcia poczujesz się jakbyś tam był.

Kompozycja – Tworzymy fotografie kompletne i przemyślane. Dlatego też dużo chodzimy i tak staramy się zamknąć kadr aby wszystko co na nim się znajduje było na swoim miejscu.


Uwielbiamy industrialne klimaty i architekturę Górnego Śląska. Regularni bywalcy miasta Katowice z aparatem w dłoni...

Gorąco zapraszamy na naszą stronę www.fototikka.pl oraz do obejrzenia naszego wpisu na blogu - wesele w stodole oraz ślub boho w Turówce

Jeżeli czujesz, że to my powinniśmy być z Wami w tym szczególnym Dniu to umów się z nami na kawę :)