Dominik Imielski fotograf

Zacznę klasycznie z uśmiechem i serdecznością, tak jak to robię zawsze: Cześć, bardzo mi miło, że tutaj jesteś!
Niestety najgorzej jest napisać coś o sobie. Siedzę kolejną godzinę przed wirtualną pustą kartką i nie potrafię nic konkretnego skreślić, kiepski ze mnie copy-writer, na fotografii się trochę znam podkreślając słowo trochę!Jestem zakochany w przeżywaniu i delektowaniu się każdym najdrobniejszym momentem codzienności. Od kiedy pamiętam całe moje życie jest studium obrazu a pudełko ze światłoczułym materiałem jest ze mną zawsze.

 Moją ulubioną dziedziną w której staram się spełniać jest reportaż fotograficzny. Bezpośredni kontakt z człowiekiem Jego naturalność i intymność danego momentu oraz szukanie zaskakującego kadru to jest to coś co najbardziej mnie porusza w fotografii. Pewnie dzięki temu moje dotychczasowe zdjęcia przedstawiają pewną dynamikę miejsca i bohatera. Jednak przez wiele poprzednich lat z powodzeniem udało mi się przejść przez fotografię krajobrazową, makro, studyjną, reklamową i akt.

Serdecznie Cię zapraszam do obejrzenia mojego ślubnego portfolio a już w najbliższym czasie w pojawi się reportaż, który wykonałem w Poznaniu w województwie wielkopolskim.