rozynscyfotografia.pl

Phil Bosmans powiedział - „Sztuka życia - to cieszyć się małym szczęściem.” Jeśli mielibyśmy opisać siebie w jednym zdaniu, to powiedzielibyśmy, że staramy się wyciągnąć z każdego dnia jak najwięcej małych szczęść. 

Nazywamy się Magda i Daniel, a listę naszych małych szczęść otwierają nasze dzieci. Rodzina jest u nas na pierwszym miejscu i cenimy sobie każdą chwilę spędzoną razem. 


Nie wyobrażamy sobie również życia bez fotografii. Prywatnie od zawsze z aparatem w ręku, zawodowo fotografią zajęliśmy się tuż po naszym ślubie, zarażeni przez naszych fotografów, którzy okazali się być naszymi sąsiadami. Aparat stał się narzędziem pracy, która sprawia nam ogromną radość, a także uczy nas kreatywności, zachwytu nad pięknem, poszukiwania idealnego światła.  Dzięki fotografii obcujemy z cudownymi emocjami, poznajemy fantastycznych ludzi, przeżywamy wyjątkowe przygody.

Jesteśmy dwoma różnymi temperamentami, które choć chwilami mocno się ścierają, to jednocześnie uzupełniają. Wiele osób mówi nam, że idealnie do siebie pasujemy. I my wiemy, że tak jest! Spokojna, wrażliwa, ale i chwilami bujająca w chmurach to cechy Magdy. Energiczny, stanowczy, twardo stąpający po ziemi, przebojowy, ale przy tym nieco niecierpliwy – to cały Daniel. Mamy też cechy wspólne – jesteśmy ambitni, ciekawi świata, otwarci, uśmiechnięci, lubimy poznawać nowych ludzi, jesteśmy bardzo dobrze zorganizowani i nie znosimy się spóźniać (co w naszej pracy się przydaje smile). 

Wolnego czasu mamy niewiele – praca, dzieci, dom, ale tak jak każdy potrzebujemy czasem wytchnienia. Odnajdujemy je w podróżach, czasem tych niewielkich, czasem odleglejszych.  Nie lubimy się nudzić i często nas nosi - a to tu, a to tam. Dzisiaj jesteśmy w górach, jutro spacerujemy po plaży nad morzem. Uwielbiamy wspólne spacery - od tak, spontanicznie! Tu i teraz! Wstajemy z kanapy, bierzemy dzieci pod pachę i idziemy.

Nie będziemy już Was zanudzać sobą, ale chętnie zaprosimy Was do nas na stronę - www.rozynscyfotografia.pl, abyście zobaczyli efekty naszej pracy. Zapraszamy także na kawę, byśmy mogli się lepiej poznać i porozmawiać o naszej współpracy smile
Do zobaczenia!