rozynscyfotografia.pl

Kiedy kilka lat temu zajęliśmy się fotografią ślubną postanowiliśmy sobie, że nasze fotografie będą:

naturalne – dzień ślubu należy do Was, dlatego w niego nie ingerujemy. Szukamy tego, co szczerze, co prawdziwe, a naszą główną misją jest oddanie klimatu tego dnia i uchwycenie zdarzeń w takiej formie, abyście sięgając po nasze zdjęcia mogli wciąż na nowo go przeżywać.
pełne emocji – bo ślub to jeden z takich dni w życiu, gdy pięknych emocji jest mnóstwo! Również z tego powodu gdy tylko nadarza się okazja zabieramy parę na krótki plener w dniu ślubu – takich emocji nie da się powtórzyć!
dynamiczne  – w kadrach szukamy ruchu, bo wiemy, że dynamiczne zdjęcia przyjemniej się ogląda smile
niepowtarzalne –szukamy unikalnych, niepowtarzalnych kadrów. Co więcej, nasze sposoby postrzegania chwili są czasem odmienne, a tą samą chwilę potrafimy pokazać w zupełnie inny sposób, z różnych perspektyw.

Lubimy towarzyszyć naszym parom w dniu ich ślubu, a każdy reportaż jest dla nas jak dobra książka - wciąga od samego początku: od chwili, kiedy się z Wami spotkamy do dnia, kiedy oddajemy zdjęcia. Nasza praca sprawia nam ogromną radość, co wiedzą wszyscy, którzy nas znają. Potrafimy opowiadać o niej godzinami smile

Wiatru w żagle nabieramy dzięki naszym parom, gdy słyszymy od nich słowa takie jak: „Zdjęcia są rewelacyjne! Nie mogę się na nie napatrzeć smile Świetnie złapaliście wiele wyjątkowych momentów, dzięki czemu możemy przeżyć ten nasz dzień jeszcze raz, przyglądając się na spokojnie wszystkim szczegółom. Dodatkowe brawa za całą oprawę oddawanych przez Was zdjęć. Każdy szczegół dopracowany, co składa się na rewelacyjną całość.”

Reportaże ślubne wykonujemy na terenie całej Polski, chociaż większość naszych zleceń realizujemy w województwie mazowieckim.