Wesele w stodole

Jeśli zależy wam, żeby ślub i wesele zapamiętali wszyscy zaproszeni goście oraz żeby ci, których tam nie było, oglądali fotografie z szeroko otwartymi ustami, to wiecie co? Zorganizujcie wesele w stodole! Dokładnie tak, jak zrobili to Basia i Marcin, których piękne marzenie o sielskim przyjęciu stało się rzeczywistością. Wydaje się, że para, którą łączy wspólne zamiłowanie do rowerów, gór i Islandii, czyli wszystkiego, co bliskie naturze, po prostu nie mogła wybrać inaczej. Poszli za głosem swojego serca, wybierając na dalsze lata życia siebie i ten sam głos podpowiedział im, że swój wyjątkowy dzień powinni celebrować w takich właśnie okolicznościach.

O dziwo, idealnego miejsca nie musieli wcale szukać daleko od Krakowa, bo okazało się, że całkiem blisko znajduje się fantastyczny Folwark Wiązy. To 150-letni obiekt folwarczno- dworski położony w Marszowicach koło Gdowa, który dosłownie zwala z nóg swoim klimatem i malowniczym położeniem. Decydując się na organizację wesela w stodole Basia i Marcin zadbali o to, aby ich goście czuli się tam komfortowo: wydzielili odpowiednie strefy do siedzenia, zabawy oraz odpoczynku, nie niszcząc przy tym efektu spontanicznego przyjęcia. Całość dekoracji i aranżacji samej stodoły oraz jej otoczenia wydawała się bardzo naturalna, ale dokładnie widać, że dopracowano każdy, nawet najmniejszy detal. A było ich całe mnóstwo: kwiaty, świece, lampiony, lampki, wianki, czy oryginalne prezenciki dla gości, w postaci mini dżemów- wszystko pasowało, nic nie znalazło się tam przypadkiem. Dekoracją jest już samo wnętrze stodoły, na które składa się drewno i siano. To miejsce, które dysponuje dużą przestrzenią, a jej zagospodarowanie zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni Nowożeńców. Można dać ponieść się swojej fantazji, ale równie dobrze sprawdzą się tutaj minimalistyczne dekory. Wszyscy czują się tam komfortowo, bo naturalnie i po prostu swojsko.

Efekt zachwycił zarówno nas, jak i zaproszonych gości. Takie przyjęcia się wspomina i o takich przyjęciach się opowiada! Okazuje się, że wesele w stodole może być wymarzoną sielanką pełną spokoju, radości i intymnych chwil w bliskim kontakcie z naturą i z tymi, których kochamy najbardziej.

zdjęcia ślubne Krakówzdjęcia ślubne Krakówzdjęcia ślubne Krakówzdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Krakówzdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków ślubny wianek ślubny wianekślubny wianek ślubny wianekoryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne weseleoryginalne wesele wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowiekrakowskie wesele krakowskie wesele krakowskie wesele krakowskie wesele krakowskie wesele krakowskie wesele rustykalny ślub rustykalny ślub rustykalny ślub rustykalny ślub rustykalny ślub rustykalny ślubrustykalny ślub rustykalny ślubrustykalne wesele rustykalne wesele rustykalne wesele rustykalne weselerustykalne wesele rustykalne wesele rustykalne wesele rustykalne weselerustykalne wesele rustykalne wesele rustykalne weselebrustykalne wesele rustykalne wesele rustykalne wesele Folwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark WiązyFolwark Wiązy Folwark WiązyFolwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark Wiązy stodoła na wesele stodoła na weselestodoła na wesele stodoła na wesele stodoła na wesele stodoła na weselestodoła na wesele stodoła na wesele stodoła na weselestodoła na wesele stodoła na wesele stodoła na wesele stodoła na wesele stodoła na wesele stodoła na ślub stodoła na ślub stodoła na ślubstodoła na ślub stodoła na ślub stodoła na ślubstodoła na ślubstodoła na ślubstodoła na ślubstodoła na ślubstodoła na ślubboho ślubboho ślub boho ślubboho ślub boho ślubboho ślub boho ślub boho ślub boho ślub boho ślub boho ślub boho ślub boho ślub boho wesele boho wesele boho wesele boho weseleboho wesele boho wesele boho weseleboho weseleboho weseleboho weseleboho wesele Folwark Wiązy Folwark WiązyFolwark Wiązywesele w stodoleFolwark Wiązy wesele w stodole Folwark Wiązy wesele w stodoleFolwark Wiązy wesele w stodole Folwark Wiązy wesele w stodoleFolwark Wiązywesele w stodole Folwark Wiązy wesele w stodole Folwark Wiązy wesele w stodoleFolwark Wiązy wesele w stodoleFolwark Wiązywesele w stodoleFolwark Wiązy wesele w stodoleFolwark Wiązy wesele w stodoleFolwark Wiązy wesele w stodoleFolwark Wiązywesele w stodole Folwark Wiązy wesele w stodole Folwark Wiązy GifHqd88xFolwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark Wiązy wesele w stodole